Το πρόγραμμα των διαιτητών Σαββατοκύριακου (10-11) – 10- 2009

Posted: Οκτώβριος 9, 2009 in ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10-10-2009

ΓΗΠ. Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

16.00

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΚΩΣΤΑΚΟΣ

ΚΟΝΤΙΖΑΣ-ΓΚΟΛΕΣ

ΓΗΠ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ

16.00

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ– ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΜΑΚΡΗΣ-ΒΑΛΑΣΟΥΔΗΣ

ΓΗΠ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

16.00

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΑΤΣΙΝΑΣ-ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΗΠ. ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)

16.00

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ- ΑΟ ΧΑΤΖΗΚ/ΚΕΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ-ΒΕΚΡΗΣ

ΓΗΠ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

16.00

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΣΥΡΟΣ

ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΗΠ. ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

16.00

ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ- ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΚΗ

ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ

ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ-ΦΥΛΑΚΟΥΡΗΣ

ΓΗΠ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

16.00

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι.

ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ

ΓΗΠ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΕΝΤΗ

16.00

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ

ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΣ-ΤΣΑΓΚΑΣ

ΓΗΠ. Σ.Ε.Φ

16.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ.

ΣΑΚΚΑΣ

ΑΡΓΥΡΗΣ-ΜΙΧΕΛΗΣ

ΓΗΠ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

16.00

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ –ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΟΡΦΑΝΟΣ

ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ- ΤΖΙΛΙΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11-10-2009

ΓΗΠ. Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

10.00

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΔΑΦΝΗ

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΥΔΑΙΜΩΝ.Κ- ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΣ

12.00

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ- ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΣ

ΚΟΝΤΙΖΑΣ- ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ

14.00

ΣΠΙΘΑ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΣ-ΜΑΡΑΒΕΛΉΣ

16.00

ΠΑΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ- ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ.Α

ΚΩΣΤΑΚΟΣ-ΜΑΡΑΒΕΛΗΣ

ΓΗΠ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ

12.00

ΑΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ

ΣΓΑΤΖΟΣ-ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ

14.00

ΑΕ Ν.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡ.

ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ

ΣΓΑΤΖΟΣ-ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ

ΓΗΠ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

12.00

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ.

ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ

ΚΟΥΝΑΔΗΣ-ΣΑΚΚΑΣ

14.00

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΣΥΡΟΣ

ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ-ΚΟΥΝΑΔΗΣ

16.00

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧ.

ΠΟΤΟΓΛΟΥ

ΙΣΑΝΟΓΛΟΥ-ΣΥΡΟΣ

ΓΗΠ. ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)

11.00

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ- ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ

14.00

Ε.Π.Ο (ΑΜΦΙΑΛΗ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ)

16.00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡ – ΕΝ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ

ΕΥΔΑΙΜΩΝ Κ. -ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ

ΓΗΠ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

10.00

ΔΙΑΣ ΚΟΡ. – ΠΙΝΔΟΣ

ΒΥΡΙΩΤΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ

12.00

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧ.

ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΒΥΡΙΩΤΗΣ

14.00

ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ

ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ-ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

16.00

ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.

ΣΠΑΘΑΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ-ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΓΗΠ. ΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

12.00

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

ΕΥΔΑΙΜΩΝ.Ι

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ- ΦΥΛΑΚΟΥΡΗΣ

14.00

ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΑΡΓΥΡΗΣ

ΦΥΛΑΚΟΥΡΗΣ-ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΣ

16.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΡΓΥΡΗΣ

ΓΗΠ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

12.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ. – ΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΕΚΡΗΣ-ΣΚΑΛΤΣΗΣ

16.00

Ε.Π.Ο ( ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ)

ΓΗΠ. ΔΗΜΟΤ. ΡΕΝΤΗ

12.00

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ

ΓΚΟΛΕΣ – ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ

14.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜ. – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ.

ΤΕΡΖΑΝΗΣ

ΓΚΟΛΕΣ – ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ

ΓΗΠ. Σ.Ε.Φ.

14.00

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

ΤΣΙΛΙΡΗΣ

ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ – ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ

16.00

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΙΡΙΝΗ 2005

ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ

ΤΣΙΛΙΡΗΣ-ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ

ΓΗΠ. ΑΙΓΙΝΑΣ

15.00

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΜΑΚΡΗΣ- ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΗΠ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

16.00

ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.

ΑΓΑΔΑΚΟΣ

ΑΝΔΡΩΝΗΣ-ΒΑΛΑΣΟΥΔΗΣ

Advertisements

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.